Visby Ring, mejla eller kom förbi!


Kundmottagning
Telefon: 0498 – 25 77 70
Mail: info@ivisby.se

Ekonomifrågor
ekonomi@ivisby.se

Fakturafrågor
faktura@ivisby.se

 


 

Robin Malmqvist
VD
0498-25 77 71
robin@ivisby.se

Mats Taxarve
Offert/Order
0498-25 77 77
mats@ivisby.se

Per Romin
Offert/Order
0498-25 77 76
per@ivisby.se

Josefine Blom
Offert/Order
0498-25 77 72
josefine@ivisby.se

Sara Krusare
Offert/order/original
Skylt, expo & bildekor

0498-25 77 81
sara@ivisby.se

Fredrik Hammarström
Original
0498-25 77 73
fredrik@ivisby.se

Carina Wiberg
Original
0498-25 77 74
carina@ivisby.se

Bokdistribution
order@ivisby.se

Inge Hederstedt
paHemse
0498-25 77 88
info@pahemse.se

KONTAKT HEMSE

Ring, mejla eller besök oss.
Öppet alla dagar 9-15.

Storgatan 43623 50 Hemse 0498 - 25 77 88 info@pahemse.se

KONTAKT VISBY

Vi finns även i Visby!
Öppet mån-fre 8-17 (lunch 12-13).

Bingebygatan 11621 41 Visby 0498 - 25 77 70 info@ivisby.se

Facebook

I koncernen ingår iVisby Tryckeri, paHemse Tryckeri, Gotlands Grafiska och Gotlandsboken.

Genom att fortsätta använda denna webbplats godkänner du användandet av cookies. mer information

Dina cookie-inställningar för denna webbplats är satt till ”tillåt cookies” för att ge dig den bästa upplevelsen. Om du fortsätter använda webbplatsen utan att ändra dina inställningar för cookies eller om du klickar ”Godkänn” nedan så samtycker du till detta.

Stäng